Personalistika Online

Využite jednoduchý a rýchly spôsob kontroly pracovnej dokumentácie.

Personalistika Online je forma spolupráce, kedy nám elektronicky pošlete kompletnú alebo len vybranú časť pracovnej dokumentácie a interných predpisov na analýzu. Zaslané materiály preskúmame, skontrolujeme ich súlad s platnou legislatívou a zistíme aj prípadné praktické nedostatky.

Následne zadarmo obdržíte zoznam zistených nedostatkov vrátane nezáväzného návrhu na spoluprácu pri ich odstránení a implementácii nových opatrení.

Táto služba je určená pre tých, ktorí požadujú len základný štandard a nie je potrebná osobná konzultácia. Výhodou je, že môžete využiť váš čas a energiu na iné podnikateľské aktivity, pretože všetko jednoducho a rýchlo vyriešite z pohodlia vašej kancelárie.

 

Silvia Dutková

Silvia DutkováAko personálny poradca a audítor vo FINAP Consulting odbremeňujem podnikateľov od komplikovanej personálnej agendy, pomáham im s nábormi, nastavujem HR dokumentáciu a vytváram GDPR riešenia na mieru, a to v začínajúcich aj v existujúcich firmách. Spolu s tímom realizujeme externé zamestnanecké prieskumy a hodnotenia zamestnancov. Viac informácií

Prejsť na začiatok stránky