Nábor zamestnancov

Využívanie služieb personálnych agentúr je vzhľadom na aktuálnu situáciu na pracovnom trhu čoraz aktuálnejšie. Okrem toho, že odbremeňujú zamestnávateľov od väčšiny nepopulárnych aktivít spojených s nábormi, majú zamestnávatelia možnosť využiť ich know-how aj mimo náborových činností.

Dnes už nestačí, aby zamestnávatelia len pasívne čakali na reakciu záujemcov na pracovný inzerát. Je nutnosťou aktívne hľadať a oslovovať potenciálnych uchádzačov o zamestnanie aj prostredníctvom sociálnych sietí. Využívanie služieb personálnych agentúr a podobných externých spoločností je preto čoraz viac aktuálnejšie.

V oblasti náborov ponúkame:

Výhody spolupráce s personálnymi agentúrami:

Rozsah služieb a spôsob náboru zamestnancov záleží od vás. Nábory môžete využiť ako samostatnú službu, alebo ju skombinovať s našimi ďalšími službam.

Silvia Dutková

Silvia DutkováAko personálny poradca a audítor vo FINAP Consulting odbremeňujem podnikateľov od komplikovanej personálnej agendy, pomáham im s nábormi, nastavujem HR dokumentáciu a vytváram GDPR riešenia na mieru, a to v začínajúcich aj v existujúcich firmách. Spolu s tímom realizujeme externé zamestnanecké prieskumy a hodnotenia zamestnancov. Viac informácií

Prejsť na začiatok stránky